Is het mogelijk dat een deurwaarderskantoor beslag legt op mijn zorgtoeslag

Ik ben alleenstaand en woon anti-kraak. mijn inkomen is 350 eu per maand netto. is het mogelijk dat een deurwaarderskantoor beslag legt op mijn zorgtoeslag en hiervoor de belastvrije voet vaststeld op 0,00 eu?

De periodieke betalingen waarop een beslagvrije voet van toepassing is, zijn uitputtend in de wet genoemd en wel in art. 475 c Rv. Een uitkering van de Belastingdienst, afdeling toeslagen met betrekking tot de zorgtoeslag is daarbij niet vermeld, zodat geen beslagvrije voet van toepassing is en de gerechtsdeurwaarder het bedrag terecht volledig inhoudt.

Comments are closed.