Kan een deurwaarder op mijn nieuwe adres weer beslag leggen?

Ik heb bezoek van een deurwaarder gehad op mijn vorige adres om beslag te leggen maar er waren weinig spullen aanwezig en nu ben ik verhuisd en wil de zelfde deurwaarde weer beslag komen leggen. Kan dat zomaar en oneindig zo doorgaan voor de zelfde zaak.

Een schuldeiser is conform artikel 435 Rv bevoegd om op alle goederen, desgewenst tegelijkertijd, beslag te leggen. Zeker na een verhuizing gebeurt het nogal eens dat mensen nieuwe meubelstukken aanschaffen en daarom is het niet vreemd dat een deurwaarder opnieuw polshoogte zal willen nemen op het nieuwe adres.


Comments are closed.